BYD презентував новий концепт-кар E-Seed GT

На пройшовшому зовсім нещодавно Пекінському автошоу один з лідерів китайського ринку автомобілів BYD презентував концепт свого нового авто - E-Seed GT.

Розробкою дизайну нового автомобіля займалися відразу три відомі світові дизайнери автомобілів.

BYD E - Seed GT

Серед них – Вольфганг Эггера, займаючий пост головного дизайнера в концерні BYD Global, а також відомого по дизайнерських ідеях Alfa Romeo і Audi.

Також в розробках брав участь Хуанм Лопес, який сьогодні є директором по зовнішньому дизайну в концерні BYD і Яух Паганетті – директор по інтер'єрному дизайну BYD Global.

Розроблений дизайн нового автомобіля в самій компанії вже встигли охрестити як «Обличчя дракона». Згідно із затією, фари є своєрідними «вусами дракона».

Обличчя Дракона - BYD E - Seed GT

Унікальна форма даху і задньої частини кузова у поєднанні з сидіннями виступають «гребенем дракона», а досить масивні підйомні двері типу «крило чайки» виступають відповідно крилами.

Що стосується габаритних характеристик концепту E-Seed GT, то його довжина складе 4590 мм, а висота 1490 мм. В принципі, отримуємо класичний средньорозмірний легковий автомобіль.

Грандіозний BYD E - Seed GT

Проте похилий скляний дах, який професійно візуально з'єднується з дверним склом, створює враження приземленості авто.

Вже відомо, що авто отримає диски в 22 дюйми.

Поки невідомо, яку силову установку отримає автомобіль. Проте імовірно на E-Seed GT буде встановлений дволітровий бензиновий турбодвигун в парі з сучасним електромотором.

Згідно із заявами інженерів компанії авто зможе розганятися до 100 км/год менш ніж за 3 секунди.

BYD E - Seed GT отримає новий двигун

Передні фари будуть представлені світлодіодною смугою уздовж усієї передньої частини авто.

Швидше за все нова модель буде 4 місцева. Обробка салону здійснюється якісними матеріалами і забезпечує підвищений комфорт.

На центральній частині торпеди буде встановлений досить великий цифровий дисплей для управління функціоналом авто.

Поки невідомо, чи піде ця модель в серійне виробництво, проте якщо це станеться, то чекати появи автомобіля на ринку раніше кінця першого півріччя 2021 року не варто.

Читайте также:

Geely Atlas Pro отримає нову повнопривідну систему
27.03.2020
Geely Atlas Pro отримає нову повнопривідну систему
Паркетник Geely Atlas Pro завоював багато симпатій на автомобільному ринку. Саме тому виробник вирішив удосконалити модель , запропонувавши її з абсолютно новим типом повного...
Внутрішній рестайлінг китайської копії Гелендвагену – як оновився BAIC BJ80
14.03.2020
Внутрішній рестайлінг китайської копії Гелендвагену – як оновився BAIC BJ80
Позашляховик BAIC BJ80 від китайського автоконцерну є відмінною копією легендарного автомобіля Mercedes G - Class . Зараз на ринок виходить оновлена модель...

Всі статті »