Третя генерація Changan Eado розроблена лише за рік

У мережі з'явилися фото з презентації в Китаї оновленого чотирьохдверного седана Changan. Нова версія доступна із старим мотором і двома варіантами дизайну салону.

Changan Eado

Перший автомобіль Changan Eado з'явився ще в 2012 році, при цьому він мав досить високий попит. У 2019 році вийшла друга генерація цієї моделі, що повністю поміняла стиль.

Проте навіть рестайлинг не підняв попит, що різко знизився. Тепер в 2020 році виходить третє покоління Changan Eado з глибоким рестайлингом.

Зовнішній вигляд і салон

За оцінками експертів сайту Укрзапчасть, новий седан має солідніший вид, чим його попередник. Радіаторні грати стали набагато ширші, встановили нові бампери, перенесли номерний знак під край кришки багажника.

Екстер'єр Changan Eado

LED- фари ніби вливаються в грати, а усередині ліхтарів тепер інше оснащення.

Грати доступні в двох варіантах: з горизонтальними смугами або хромованою сіткою. У профіль автомобіль не відрізняється від другої генерації.

Одночасно з тим за рахунок обвіски довжина стала трохи більше і склала 4730 мм, а висота зменшилася до 1505 мм. По ширині автомобіль не змінився – 1820 мм, як і по довжині підвіски – 2700 мм

Інтер'єр повністю змінився. Тепер він виконаний по аналогії з кросоверами Changan CS55 Plus і CS75 Plus. Усередині з'явилася віртуальна приладова панель, що об'єднується з сенсорним екраном мультимедійної системи.

Інтер'єр Changan Eado

Замінено кермо, змінений блок управління системою клімат-контроля, при цьому для останньої залишили і механічні кнопки.

Серед устаткування є присутніми камери огляду на 360 градусів, круїз-контроль і панорамний люк.

Технічна складова

Двигуни такі ж, як в другому поколінні Changan Eado. Це «турбочетвірка» 1.4 на 158 к.с. і «атмосферник» 1.6 на 128 к.с.

Двигун Changan Eado

У першому випадку силовий агрегат комбінується з 7-ступінчастим «роботом» з двома зчепленнями, а в другому – з 5-ступінчастою МКПП або 6-ступінчастою АКПП.

Запустити продажі планується в 2020 році, при цьому вартість автомобіля доки не оголошується.

Одночасно з тим тривають продажу і електрокара другої генерації Changan Eado. Цей автомобіль має електромотор на 136 л.с. і запас ходу 400 км.

Читайте также:

Jetta VS7 – дебютний паркетник з категорії компактних
21.01.2020
Jetta VS7 – дебютний паркетник з категорії компактних
Раніше під брендом Jetta випускалися виключно седани на німецькій платформі. Тепер же на автовиставці у Гуанчжоу в 2020 році був представлений перший спільний паркетник компаній...
Hycan 007 – новий електрокар з Китаю як сильний гравець на ринку
19.01.2020
Hycan 007 – новий електрокар з Китаю як сильний гравець на ринку
На початку 2020 року на авторинку Піднебесної з'явився досить цікавий електрокросовер Hycan 007 . Цей автомобіль являється першим в лінійці новоствореної марки Hycan ....

Всі статті »