Дивності китайських кросоверів - ТОП 6

Ще 10-15 років тому якість і технічні параметри китайських машин дивували, причому неприємно. Нині автоконцерни КНР зробили великий ривок вперед, істотно поліпшивши якість складання і впроваджуючи нові технічні прийоми.

Одночасно з тим рішення в деяких автомобілях все ще спантеличують. Зокрема, це стосується кросоверів. Експерти сайту Укрзапчасть склали ТОП 6 дивностей у відомих китайських авто.

FAW Besturn X40

Загальноприйнято робити кришку двигуна головним чином заради естетики. Другорядна функція – захист котушок запалення і свічок від кліматичнго впливу у разі відкритого капота. Проте компанія FAW порахувала інакше.

Підкапотний простір FAW Besturn X40

Виробник поєднав її з резонансною камерою системи впускання повітря. Як результат, щоб дістатися до свічок, треба відключати повітряний патрубок. Це незручно, треба використати інструмент, а також є ризик в отвір впустити дрібні деталі, наприклад, гайки.

Ще одна дивність: використання у фарі з лінзами однониткової галогенки HIR2/9012 у кількості однієї штуки для ближнього і далекого світла. Незважаючи на високу ефективність лампи, її недолік в рідкості і дорожнечі.

На ближньому світлі шторка бере на себе приблизно 1/3 світла від спіралі. Тому раціональніше і економічно вигідніше схема з роздільним ближнім і далеким світлом.

DFM AX4

У цьому автомобілі блок управління мотором знаходиться над акумулятором. У разі морозів джгути проводки, яка йде до цього блоку, просто закам'яніють від холоду. І з ними украй важко щось зробити коли знадобиться зняти батарею.

DFM AX4

Рациональніше робити як багато сучасних автовиробників – розташовувати блок управління на бічній стінці кронштейна.

Ще одне некоректне рішення: розміщення блоку управління КПП на передній стінці агрегату. Порти знаходяться дуже низько, тому в них неодмінно потрапляє бруд і волога з дорожнього полотна.

Chery Tiggo 4

У оновленому Чері Тіго 4 дуже дивно виявити високовольтну проводку і котушку запалення на 4 виводи, що знаходиться окремо. Як правило, замість цього ставляться індивідуальні котушки.

Chery Tiggo 4

Остання дивність не так поширена. У системі кондиціонування труби підведення і відведення фреону до випарника поєднуються, а усередині товстої труби знаходиться тоненька.

З одного боку, це робить складання простіше, а систему компактніше. З іншого боку, під час ремонту витрати будуть значно більше.

Китайський автопром хоч і пройшов солідний шлях, але в поспіху випустити чергову новинку все ще робить деякі помилки і допускає недоробки.

Читайте также:

Geely Atlas Pro отримає нову повнопривідну систему
27.03.2020
Geely Atlas Pro отримає нову повнопривідну систему
Паркетник Geely Atlas Pro завоював багато симпатій на автомобільному ринку. Саме тому виробник вирішив удосконалити модель , запропонувавши її з абсолютно новим типом повного...
Внутрішній рестайлінг китайської копії Гелендвагену – як оновився BAIC BJ80
14.03.2020
Внутрішній рестайлінг китайської копії Гелендвагену – як оновився BAIC BJ80
Позашляховик BAIC BJ80 від китайського автоконцерну є відмінною копією легендарного автомобіля Mercedes G - Class . Зараз на ринок виходить оновлена модель...

Всі статті »