Кросовер Chery Tiggo 4 під новим іменем міняє дизайн

Компанія Chery в 2014 році створила дочірню компанію Cowin, яка нині є самостійною маркою. У 2018 році цю компанію викупив уряд Ібінь, проте співпраця з Chery все ж залишилася.

Зараз бренд Cowin готується до випуску нового автомобіля. Новий паркертник компактних розмірів створений на основі знайомого китайського автомобіля Chery Tiggo 4. В основному від нього узяли технічну складову, а дизайн в корені поміняли.

Cowin Showjet

Кросовер вже отримав власне ім'я – Showjet. Головна орієнтація зроблена на молодь, тобто авто розраховане на молодих водіїв з безмежними запитами і амбіціями.

Особливості зовнішнього вигляду нового автомобіля

Упізнати в передній частині моделі Showjet прототип Тіго 4 украй складно. Автомобіль обзавівся новим бампером, змінився капот, встановлені абсолютно інші фари. Під останніми зайняли своє місце поворотники і протитуманні фари.

Радіаторна решітка теж інша: у ній є горизонтальні хромовані смуги, а також окантовка, виконана із стилізацією під букву W. У профіль авто отримало всього одне нововведення – «ширяючий» дах.

Розробники об'єднали задні ліхтарі єдиною червоною лінією з підсвічуванням. Розміри новенького паркетника з Піднебесної складають 4338 або 4358 мм в довжину (залежить від комплектації) при колісній базі в 2630 мм.

Задні фари Cowin Showjet

Інтер'єр

Салон також помінявся. Віртуальна приладова панель, а також передня панель поміняли дизайн. Встановлене двоспицеве кермо, а дефлектори обдуву переїхали під сенсорний екран системи мультимедіа.

Помінявся блок управління клімат-контролем, замінений трансмісійний селектор.

У новому Cowin Showjet зробили панорамний дах з секцією зрушення, додали безпровідну зарядку для телефонів. Також з нововведень – проекційний екран.

Передня панель Cowin Showjet

Технічні аспекти

Поки китайські розробники не розкрили деталі про технічну «начинку» кросовера, проте очікується, що вона перейде з моделі-прототипу. А це означає, що буде бензиновий мотор турбочетвірка на 116 к.с.

Компонуватися силовий агрегат буде з 5-ступінчастою МКПП або варіатором. Привід залишиться переднім.

Старт продажів Cowin Showjet намічений на 2020 рік, проте доки не оголошена вартість паркетника.

Читайте также:

GAC GS5 2020 – що змінилось в оновленій моделі
17.01.2020
GAC GS5 2020 – що змінилось в оновленій моделі
На паризькому автошоу модель GAC GS5 першій генерації була представлена ще в 2018 році. У 2020 році компанія GAC підготувала рестайлінг вподобаного багатьма кросовера. Зміни...
Changan Raeton CC – як виглядає «китаєць» після рестайлінга
12.01.2020
Changan Raeton CC – як виглядає «китаєць» після рестайлінга
Седан Changan Raeton CC і в першій генерації мав підвищений попит, проте в 2016 році картина радикально змінилася. Продажі істотно впали, і бренд навіть вимушений був покинути ринок Східної...

Всі статті »