Найбільш популярні та надійні авто з Китаю 2019

Агентство J. D. Power проаналізувало якість авто по всьому світу і представило рейтинг найбільш надійних марок і моделей за 2019 рік. Незалежно дослідження показало досить цікаві результати – автомобілісти частіше купували і добре оцінювали автомобілі з Китаю, включаючи найпопулярніші і в Україні. Серед лідируючих марок виявилися і ті, які цінують українські автомобілісти: Чері, Джилі, Грейт Вол, JAC.

Chery Tiggo 7

Результати дослідження по автопрому Піднебесної

Цього разу між європейськими і китайськими авто був істотний розрив, причому на користь останніх. Опитано було майже 4 тисяч власників автомобілів в Китаї. Головною умовою була купівля авто після травня 2018 року. В цілому в рейтингу брало участь 266 моделей від 68 автобрендів, причому і «домашньою» складки, і європейською.

В результаті опитування показало, що автовласники китайської продукції демонструють споживчу задоволеність на 10% вище, чим в минулому дослідженні. Покращав і показник надійності – до нього додалися 52 бренди. Для оцінки брали такі аспекти, як механічна надійність, якість використовуваних матеріалів і складання, ергономічні параметри, економічність і так далі.

Очолив рейтинговий список автобренд GAC Trumpchi. Йому віддавали перевагу більше, ніж автомобілям Тойота і Форд, зібраним в Піднебесній.

GAC Trumpchi GS8

Майже такий же успіх мають авто брендів Чері і Bogward, відомі і затребувані в Україні. Основне лідерство у своєму класі по надійності отримав паркетник Чері Тіго 3.

В цілому лінійка Тіго в цьому списку представлена досить широко. Позицію переможця зайняв і компактний паркетник Чері Тіго 2. Також в рейтинг кращих увійшли Тіго 4 і Тіго 8, розмістившись в списку відразу після пари моделей VW і Toyota CH-R.

 

Chery Tiggo 3

З цього можна зробити висновок, що якість автомобілів китайської розробки і складання стала значно вища і продовжує рости.

Крім того, продукція Джилі, Чері, FAW завоювала на світовому ринку високі позиції. Цього року автомобілі з Китаю випереджають європейські моделі на декілька пунктів в плані надійності.

Серед лідерів відзначаються і седани класів C і D. У їх числі фаворитом став Джилі GC9, хетчбек Чанган Еадо ХТ, а серед минивенов лідерство отримав Baojun 730.

Джили GC9

Цікаво, що минулого року лідерами рейтингу були визнані марки Хавал, Чері, Ліфан FAW, DongFeng.

Читайте также:

Geely Atlas Pro отримає нову повнопривідну систему
27.03.2020
Geely Atlas Pro отримає нову повнопривідну систему
Паркетник Geely Atlas Pro завоював багато симпатій на автомобільному ринку. Саме тому виробник вирішив удосконалити модель , запропонувавши її з абсолютно новим типом повного...
Внутрішній рестайлінг китайської копії Гелендвагену – як оновився BAIC BJ80
14.03.2020
Внутрішній рестайлінг китайської копії Гелендвагену – як оновився BAIC BJ80
Позашляховик BAIC BJ80 від китайського автоконцерну є відмінною копією легендарного автомобіля Mercedes G - Class . Зараз на ринок виходить оновлена модель...

Всі статті »