Продаж китайського позашляховикаAiways U5 в Європі перенесли

Позашляховик-електрокар Aiways U5 китайський автоконцерн продаватиме у ряді європейських країн і на інших ринках, починаючи з серпня 2020 року. На ринках, куди планується поставляти авто, буде реалізована система підтримки продажів і постпродажного сервісу.

Aiways U5

На женевському автошоу цей стартап з Шанхаю оголосив список ділових партнерів в європейських країнах. У них цей автомобіль буде доступний в європейській варіації.

Перші надходження на європейський ринок були призначені на квітень 2020 року, проте із-за ситуації в Китаї з коронавірусом виробництво змістилося в часі, і як результат, продажі теж тепер призначені на серпень.

Салон Aiways U5

За рахунок нової моделі продажів Aiways буде спрощений доступ до придбання електричного китайського авто через інтернет. Також буде забезпечено більше просте користування і обслуговування моделі Aiways U5.

Виробник розробляє спеціалізований сайт для європейських покупців, щоб клієнти могли «познайомитися» з моделями авто, замовити тест-драйв, настроїти автомобіль і підписатися на період користування, виходячи з потреб.

Проте це зовсім не вказує на те, що бренд матиме унікальне онлайн-представлення в країнах Європи. Автовиробник відкриватиме «шоу-руми» по усьому континенту, в першому партнерство створюється з Euronics – німецькою роздрібною мережею електротоварів.

Дизайн Aiways U5

Для Aiways U5 і інших авто бренду буде доступно почати лізинговий процес в режимі онлайн, причому будуть доступні угоди як на короткий, так і на тривалий термін. Підтримку програми забезпечує лізинг-партнер з Європи – дані про нього розкриють найближчим часом.

У рамках постпродажного сервісу передбачена технічна підтримка і обслуговування авто, а також спеціалізовані семінари по країнам від Aiways. Для позашляховика Aiways U5 планове ТО пропонується на 100 тисяч км.

Читайте также:

Внутрішній рестайлінг китайської копії Гелендвагену – як оновився BAIC BJ80
14.03.2020
Внутрішній рестайлінг китайської копії Гелендвагену – як оновився BAIC BJ80
Позашляховик BAIC BJ80 від китайського автоконцерну є відмінною копією легендарного автомобіля Mercedes G - Class . Зараз на ринок виходить оновлена модель...
Китайський бренд-лідер готується до випуску електрокросовера Chery eQ5
09.03.2020
Китайський бренд-лідер готується до випуску електрокросовера Chery eQ5
Китайська компанія Чері  зараз готується презентувати новий електричний кросовер і найближчим часом випустити його на домашній ринок. Прем'єра автомобіля Chery eQ5 призначена на...

Всі статті »