Запчастини Деу

Daewoo – одна з найстаріших південнокорейських корпораційDaewoo – одна з найстаріших південнокорейських корпорацій, серед іншого мала в своїй структурі підрозділ з виробництва автомобілів. Ця компанія одна з перших вийшла на міжнародний ринок, запропонувавши покупцям різних континентів відразу кілька моделей. Не змогла пережити глобальну азіатський криза кінця 90-х років, в результаті чого розпродала всі свої активи.

зокрема, підрозділ, який відносилося до автопромисловості, дісталося найбільшого концерну General Motors. Це сталося у 2002-му році, через десять років після закриття першого спільного підприємства цих двох брендів. До речі, саме платформи цієї американської корпорації багато в чому визначили успіх на міжнародних ринках.

Сьогодні інтернет магазин «Укрзапчастина» у своєму асортименті зібрал тільки кращі запчастини Деу до самим популярним моделям марки з доставкою по всій Україні.

Популярність Daewoo в Україні

Деу Ланос зміг не тільки завоювати серця вітчизняного споживача

В нашій країні вперше компанія з'явилася з такими машинами, як Lanos, Nexia, Espero і Tico. Трохи пізніше, разом з оновленням модельного ряду, вітчизняному покупцеві стали запропоновані Nubira, Leganza та Matiz. Всі вони виступали в різних класах – від міні до авто для бізнесменів. За минулий період всі ці автомобілі отримали цілком заслужену популярність на дорогах України. Але один з них став по-справжньому народним авто.

Деу Ланос зміг не тільки завоювати серця вітчизняного споживача, але і вдихнув нове життя в основного нашого автовиробника – Запорізький автозавод. Саме тут стали випускатися Lanos української збірки, а пізніше модель і зовсім отримала місцева назва. На цьому етапі запчастини Деу, які застосовувалися на цьому седані, на 51 відсоток вже випускалися за місцем.

Силовий агрегат і КПП (головні вузли) так само були запорізької розробки (коробка передач – р. Мелітополь). Сьогодні цей бренд канув в лету, залишивши нам спадщину в кілька сотень тисяч машин різних класів, які вимагають регулярного догляду, а так само проведення регламентних і ремонтних робіт.

Чим запам'ятається Деу

Ця марка стала проривом в області автомобілебудування Південної Кореї. Тісно співпрацюючи з відомими світовими брендами, компанія широко застосовувала як сучасні напрацювання і запчастини, так і старі перевірені рішення. Наприклад, Опель Кадет був узятий за основу (платформа) відразу декількох моделей. І саме це зумовило успіх Деу на Європейських ринках.

Перевірена конструкція від General Motors допомогла виробнику вийти на міжнародний ринок з пропозицією, яке відрізнялося, насамперед, надійністю і простотою в обслуговуванні. Мінімум електроніки, приємний на той час дизайн з азіатськими мотивами, недорогі запчастини Деу і великий підбір аналогів дозволили марці назавжди залишити пам'ять про себе в історії автомобілебудування. Вже як мінімум – для власників, що експлуатують вироблені нею автомобілі.

Що ми пропонуємо

Інтернет магазин «Укрзапчастина» є розділ, присвячений цьому досить популярного бренду в нашій країні. Тут можна недорого придбати запчастини Daewoo до всіх моделей, офіційно продавалися на території України. За допомогою нашого сайту ви зможете звести витрати на утримання і ремонт автомобіля до мінімуму. Зі свого боку, ми гарантуємо відповідну якість всіх представлених деталей, які можуть бути як офіційного, так і ліцензійного виробництва. Ви замовляєте – ми забезпечуємо своєчасну доставку. Все дуже просто і дуже доступно.Відгуки клієнті

Женя
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Клапан соленоида

Клапан соленоида нормальный, внешне добротный и надежный, по службе - пока не скажу, но работает. Сколько походит - посмотрим. Цена невысокая, пойдет, доставили за два дня. Можно покупать. Оригинал.

Владимир
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Датчик температури повітря

Малоизвестный, но надежный производитель качественной электроники. Малоизвестный, потому что в основном производит для конвейеров! То есть фактически по многим деталям - это тот же самый оригинал. Восемь мощностей у него. Датчик отличный! Работает очень четко, меняется без проблем самостоятельно. Ну очень рекомендую!

Саша
Внешний вид
4
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Регулировочная стяжка сиденья

Вот уж не подозревал, что регулировочная стяжка вообще может выйти из строя. ланос у меня конечно не свежий, но вот что металл устанет, подражвеет просто лопнет - в голову не приходило. Позвуонил в магазин и цена - просто смешная. Даже за доставку плюс 35 - не проблема. Просто реально не думал, что найду новье. Супер. Магазину - огромнущее спасибо!

Юра Никольский
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Головка блоку циліндрів Ланос 1,5 (під клапан Ланос) grog Корея

Появился симптом: после холодной ночи (машина на улице) минуты три машина троит и появляется запах горелого тосола. Охлаждайка тоже уходит, постоянн доливаю. Думал прокладка, но тогда бы троило и на пргретом движке. При разборке обнаружили на головке блока микротрещину, которая при нагреве закрывалась. Покупать бу голову не рискнул: знаю, что трещины в головках у Ланоса явление не редкое. Цена в принципе вполне приемлемая. Все собрали - пока вроде бы идеально.

Виктор
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
5
Качество
5
Прокладка колектора випускного

Отличная цена на прокладку коллектора. К слову, хоть и не оригинал, но тоже корея и очень неплохого качества. Рекомендую. Да, и если меняете прокладки по кругу - берите не комплектом, а набирайте сами. Можно очень неплохо тут на этом сэкономить!

Желдак Игорь
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
5
Качество
5
Підкрилок колеса задній правий

Как для такой детали, считаю глупо переплачивать за оригинальный подкрылок. Тем боле сделанный на автозазе - не совсем чтоб и левый, тоже вроде можно к оригиналам отнести. А цена - просто смешная!

Роман Е.
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
4
Кнопка склопідіймача задні праві

Стала заедать кнопка стеклоподемника с зади. Вскрытие показало подгоревшие контакты. Вердикт - замена. Саму кнопочку нигде не нашел - только в корпусе кармашка-ручки, в сборе. Еще и строго оригинал, но это как раз неплохо. Поменял без проблем - все подошло четко. Единственное как мне кажется - немного завышена цена производителем (у других магазинов еще дороже).

Тюткало Андрей
Внешний вид
4
Установка
4
Цена
4
Доставка
4
Качество
4
Прокладка резонатора (квадратная) Нексия grog Корея

Вполне нормальная прокладка. качество неплохое - понравилось. Материал прокладки вроде хороший. цена не кусается. Можно покупать.

Дмитрий
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
5
Качество
5
Опора двигуна права (МКПП)

Вибрация была даже на холостом. Сразу понял, что подушка двигателя. Мой выбор пал на Лимфердер - название фирмы говорит само за себя. Цена тут катсти божеская, и подушка того стоит: качественное литье, ни намека на отслоение (на некоторых с новья уже по краю можно найти), размер - в идеале. Однозначно рекомендую.

Жадан Саша
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Ролик натяжна ременя ГРМ

Покупаю этот ролик натжителя ремня КРМ уже третий раз. Качество отменное. Меняю всегда ролик вместе с ремнем - приблизительно на 50 000. Иногда чуть больше. Но ни одной проблемы с роликом за этот пробег не было еще ни разу. Однозначно - рекомендация к покупке.

Григорий
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
4
Кольца поршневые (STD)

Упала компрессия до 9 и то - не ровная во всех котлах. Но двигатель тоочно знаю, что еще не надо точить. Решил обойтись заменой колец. Выбрал СТД. Нормальные кольца по разумной цене. Компрессия после замены поднялась до 10 (минимальная в третьем - 9,9). Вполне приемлемо при норме в 10,1- 10,2. Кольца понравились. Посмотрим сколько выдержат.

Перстайко Олег
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
5
Качество
5
Жгут проводов задних фонарей внутр. хеч.

Очень толковая придумка - лампы на задние фонари со жгутом в компекте продавать. Последние хэтчи Ланос - довольно древние. Например у меня уже провода рассохлись так, что изоляция посыпалась, все в изоленте. А в таком виде если менять - песня. И цена человеческая - и сразу уже проводку с контактами поменял. Очень доволен. рекомендую менять именно так хотя бы раз года в четыре. Это не дорого!