Запчастини Грейт Вол

Great Wall – це один з найбільших автовиробників Китайської Народної РеспублікиКомпанія Great Wall – це один з найбільших автовиробників Китайської Народної Республіки, основним напрямком діяльності якого є випуск різних позашляховиків, пікапів і кросоверів.

Саме з цією продукцією бренд вперше вийшов на міжнародний ринок, і вже в перший рік продажів зміг реалізувати в Західній Європі понад 30 тисяч примірників своїх машин.

Корпорація регулярно входить в топ 30 кращих автовиробників Китаю, і удостоєний високих звань всередині країни. З 2007-го Грейт Вол починає випуск легкових автомобілів, і вже через чотири роки виходить на десяту позицію в цьому напрямку.

Всього за весь час існування було випущено більше 35 різних моделей авто, більше 22 з яких збираються і сьогодні, в тому числі – і в нашій країні.

Запчастини Грейт Вол від інтернет магазину «Укрзапчастина» дозволять кожному українському власникові будь-якої моделі цієї компанії своєчасно проводити регламентні роботи, ремонти і обслуговування своїх автомобілів за доступними цінами.

Грейт Вол в Україні

позашляховик Hover і три пікапа Safe, Wingle і DeerНа наш ринок компанія спочатку прийшла з чотирма моделями – позашляховик Hover і три пікапа Safe, Wingle і Deer.

Вже в 2007-му році на Кременчуцькому автоскладальному підприємстві починається великовузлове складання трьох з них (за бортом залишився тільки Deer).

Популярність всіх автомобілів Great Wall в Україні перевершила всі очікування: через кілька років Грейт Вол входить в трійку лідерів продажів китайських марок, а за рівнем реалізації позашляховиків переганяє навіть значно більш імениті Європейські і Японські бренди.

На сьогоднішній день в Україні реалізується більше 10 різних моделей Грейт Вол, серед яких є і легкові автомобілі (Voleex C30, Voleex C50 та ін.) – такі ж надійні, витривалі, як і їх старші побратими-позашляховики.

Щорічно компанія представляє свої прем'єри, покращує якість вже випускаються машин, розробляє нові з урахуванням зростаючих вимог покупців, покращує комфорт, використовує інноваційні технології, підвищує надійність.

В нашій країні користуються великою популярністю насамперед ті автомобілі, з якими Great Wall вперше прийшов на цей ринок.

Вони прості в обслуговуванні, витривалі, досить економічні, і володіють високими показниками прохідності.

Надійність позашляховиків + доступність = популярність

Секрет такого стрімкого успіху – у чесності. Компанія запропонувала українському покупцеві чесний позашляховик з усіма його атрибутами – потужною несучою рамою, повним приводом, високою прохідністю і дуже міцним кузовом.

При цьому, ціна на автомобілі завжди була набагато цікавіше, ніж у конкурентів, а запчастини Great Wall, завдяки продуманій інфраструктурі, дістати було досить легко.

Сьогодні моделі цього бренду являють собою міцного середнячка з доступною початковою вартістю.

Зміст автомобіля Грейт Вол істотно полегшує наявність великої кількості аналогів і ліцензійних запчастин, багато з яких підходять і від інших транспортних засобів, вироблених в тій же Японії, і славляться високою витривалістю.

Все це в сукупності напевно збереже популярність цього бренду серед українських покупців на довгі роки.

Що пропонує інтернет магазин "Укрзапчастина"

Інтернет-магазин «Укрзапчастина» прагне завжди задовольнити потреби власників автомобілів цієї марки в якісних і недорогих комплектуючих.

У цьому розділі ви зможете підібрати і купити будь-які запчастини Грейт Вол для ремонту та сервісного обслуговування авто всіх поколінь, які коду або продавалися в Україні.

Наша швидка доставка в усі регіони країни, дозволить вам оперативно вирішити питання різної складності за найбільш вигідною на ринку ціною.Відгуки клієнті

Олег Новицкий
Внешний вид
4
Установка
4
Цена
4
Доставка
4
Качество
4
петля багажника

Так и не разобрался оригинал или нет. Внешне петля неплохая, по размерам - четкая. Пнодирование или что там - ровное. Вроде как нормально будет.

Василий
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
4
Кронштейн кріплення панелі радіатора пра.

Если смотреть на ценник - вполне нормальная цена на кронштейн крепления радиатора. Если учесть что на Грейт Вол, куда обычно (по опыту)запчасти на порядок дороже, чем на других китайцев почему то. Судя по всему оригинал, хотя упакован так себе, но на самом кронштейне есть оригинальная наклейка с логотипом Грейт Вол. Пло размерам - все четко. ничего допиливать не пришлось.

Артем Н.
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
3
Доставка
4
Качество
5
трубка кондиціонера

Трубка прилично выглядит. Соединения - отлично выполнены, все затягивается класно и не пропускает. Все изгибы в нужных местах. Чуть задержада с доставкой Новая почта, а в остальном я остался доволен покупкой.

Георгий
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
2
Качество
5
амортизатор передній

Качество этого амортизатора обсуждать нет смысла - оригинал он и в африке оригинал. Тут вопросов нету. Но вот цену - да, ставлю жирную двойку. Не магазину - онине при чем, а маркетологам Грейт Вол, которые порчему то решили, что их аморизаторы должны стоить таких сумасшедших денег!. В остальном - ьез претензий. При установке проблем не было, отрабатывает неровности упруго, но без передачи их в позвоночник. Почему и взял оригинальные - мне больше нравится, как они раотают. Но цена - это нечто!

Шулевич Н.
Внешний вид
4
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Ручка двері внут. пра.

Судя по цене и маркировке (сверил после того как забрал на новой почте) вроде бы как оригинал. С установкой почти не было проблем - там только в одном месте при снятии пришлось повозиться). А так - все нормально. доволен, работает, смотрится красиво. ну, новая как минимум.

Охрименко Саша
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Амортизатор передний, левый / правый Япония

Пришло время менять амортизаторы. Долго ломал голову, на укр форуме ничего нет - дохлый, на русском (http://www.hover-m4-club.ru/forum/viewtopic.php?t=111) мнения расходятся. для себя остановился на KYB, но встал вопрос подделок. Здесь убедили, что все честно. Поверил (цена, кстати, не из дешевых), приполучении проверил - вроде все четко. Пока доволен. Кстати, если кому интересно проверял оригинальность амортизаторов по статье на драйв ру. Вот ссылка https://www.drive2.ru/b/349431/

Вербицкий Андрей
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Датчик кисневий (лямбда-зонд)

На удивление недорогой лямбда зонд. Наслышан, что запчасти на Грейт Волы совсем не дешевые, да и сам уже не раз с этим сталкивался, а вот датчик кислорода приятно удивил. Не совсем, чтоб уж очень дешево, но вполне нормально. Работает отлично. Чеков нет, расход нормальный, разгон ровный.

Владимир
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
2
Качество
5
Двері задн. лев.

Да уж.. за две двери можно и Жигуля купить классику. Ну, сам виноват - влетел так, что восстановлению не подлежит. Страхховка конечно что-то покроет, но не все. Самой дверью доволен. Качество на высоте, не ширпотреб, не кооператив. Видно заводское изготовление. Все четко по размерам.

Зеленков Вадик
Внешний вид
4
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Супорт гальмівний перед. пра.

CСуппорт качественный, хоть и китайский. Тут не указано, но это фирма APS. Скорее всего именно они и поставляют суппорта для конвеерной сборки. Но это не точно. Во всяком случае внешне от моего не отличается, и становится отлично.

Вячеслав
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
2
Качество
4
Блок циліндрів

Купил по случаю убитый Ховер. Блок нужно менять - там он расоклот в буквальном смысле слова. Думл взять с разборки. Столкнулся с тем, что не так то просто на разборке найти не убитый в хлам Ховер. Пришлось покупать здесь новый. Не дешево, но надежно.

Шевченко Влад
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
4
Підшипник вала кпп

Игольчатый подшипник хорошего качества. подобрать что-то не получится да и не нужно при такой цене. а если учесть, что на Грейт Волы стоимость запчастей изначально мягко говоря не маленькая, то это - даже очень крутая цена. Рекомендую качество - на высоте.

Сергей
Внешний вид
4
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Фільтр салону, кондиціонера

Получил фильтр салона, внимательно изучил (разбирать естественно не стал). Обойма качественная. Фильтрующий элемент по ходу угольный - не просто черную краску нанесоли на бумагу, а именно заметно видны вкрапления. По ощущениям - фильтрует воздух класно. даже когда мимо коксохима проезжаешь с закрытыми окнами - запаха не слышно. Я доволен.

Приєднуйтесь до нас в соц мережах