Запчастини Заз

ЗАЗ - Запорізький автозавод є одним з найстаріших підприємств галузіЗапорізький автозавод є одним з найстаріших підприємств галузі. Свою історію починає ще з середини 19-го з виробництва сільськогосподарської техніки.

У 1923-му його перейменовують в завод Комунар, який продовжує займатися випуском машин для сільського господарства.

А перші автомобілі зійшли з конвеєра в 1960-го року, коли виїхав за ворота легендарний ЗАЗ-965, над яким працювали половина галузі СРСР та іноземні партнери.

З тих пір завод істотно змінився як технологічно, так і формою власності. Сьогодні ПАТ ЗАЗ це сучасна компанія, що об'єднує не тільки складальні і штампувальні лінії, але і ряд колись суміжних підприємств.

Обладнання, що минув останню модернізацію на початку 2000-х років, відповідає самим жорстким вимогам автомобілебудування. А компанія в змозі випускати до 300 тисяч автомобілів в рік.

Інтернет магазин «Укрзапчастина» пропонує запчастини до ЗАЗ сучасним автомобілям заводу, які сьогодні замінили на конвеєрі компанії легендарних «Запорожців».

Сьогоднішні реалії ЗАЗ

ЗАЗ Форза підбір запчастин від автомобіля Чері А13Тим не менш, нинішній модельний ряд підприємства досить широкий. Зі складального конвеєра невеликими партіями регулярно сходять такі малолітражні автомобілі, як Сенс та Ланос, сучасні Forza і VIDA, пікапи на базі Ланоса і навіть автобуси.

Ведуться підготовчі роботи по запуску в серію нової моделі Slavuta Nova, створеної за сприяння китайських партнерів компанії Chery.

Практично всі автомобілі, що випускаються компанією, являють собою реінкарнацію популярних моделей колишніх часів зарубіжних виробників під власним ім'ям.

Але це не плагіат, а результат спільної діяльності. Так, Форза – це Чері А13, Сенс – це диверсифікований Ланос, Виду – Шевроле Авео.

Незважаючи на катастрофічно низький рівень виробництва, і сьогодні запчастини ZAZ залишаються затребуваним і ходовим товаром.

Тільки в 2008-му році завод реалізував на внутрішньому і зовнішньому ринках більше чверті мільйона автомобілів. І кожен з них потребує обслуговування, ремонту, заміни що вийшли з ладу деталей.

Варто турбуватися власникам автомобілів ZAZ

З урахуванням нинішньої ситуації, майбутнє підприємства під великим питанням. Потрібні не тільки капітальні вкладення, але і повний перегляд виробничої політики. Починаючи від оновлення модельного ряду, і закінчуючи підвищенням енергоефективності та зміни цінової політики.

Одним з напрямків може стати випуск електромобілів, над чим наш легендарний автовиробник працює сьогодні спільно з південнокорейською корпорацією Деу.

Але власникам автомобілів з логотипом компанії на капоті турбуватися не про що. Запчастини ЗАЗ не пропадуть з прилавків, оскільки випускаються не тільки самим заводом, а й безліччю суміжних підприємств.

Це означає, що навіть у разі повної зупинки, потрібні комплектуючі завжди будуть у нас у продажу за справедливою ціною.

Кращі пропозиції від «Укрзапчастина»

Наш інтернет магазин з розумінням ставиться до проблем і бажань клієнтів, а тому запчастини ZAZ в нашому асортименті займають досить великий і широко представлений розділ.

Враховуючи наші складські можливості і тісні партнерські відносини з кращими виробниками, ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найкраще якість комплектуючих, яке відповідає жорстким реаліям сьогодення.Відгуки клієнті

Олег Зверов
Внешний вид
5
Установка
4
Цена
4
Доставка
5
Качество
5
Подушка глушителя (толстая)

Классная подушка глушителя. И цена приятная. У меня ходит всего пару месяцев, проблем никаких с ней не обнаружено пока.

Олександр Квітенко
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
5
Качество
5
Циліндр зчеплення робочий

Оригінал - це відмінно, згоден! Але іноді, все ж, надмірно дорого) Особисто я експерименти продовжую, але тільки з перевіреними фірмами. Ніякого ноунейм.

Олен Шама
Внешний вид
4
Установка
5
Цена
4
Доставка
3
Качество
5
Стеклопод'емник передній лівий

Цена конечно кусается. Дороговато для Форзы - однозначно. Но зато стеклоподъемник идет в полном сборе! Вместе с приводом и двигателем. Только повозиться поставить (делал сам). Кто не знает как разобрать двери - смотрел здесь https://www.youtube.com/watch?v=RWvQWG8bIzA Для вклейки стекла покупал специальный герметик Теросон. Предлагали Крокодил (есть тоже специальный именно для стекла автомобиля), но там тюбик меньше, а цена выше. А Теросона у меня и еще осталось на всякий случай.

Шестопалов К.
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Ущільнювач двері задніх лівих

Поставил на Сенс сразу уплотнитель только на водительскую дверь корейский. Скажу - небо и земля от нашего, что на зазе ставят. Сейчас меняю по кругу - такое ощущение, что в машине стало тише на порядок. Советую, разница в цене конечно не маленькая, но качество лучше в разы!

Геннадий
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
4
Амортизатор передній масло

О производителе ничего не нашел, но понравилась цена. Увидел, что они еще много делают амортизаторов на корейцев типа Дэу и Шевроле, рискнул купить. Амортизаторы неплохие - мягенькие, гасят неровности неплохо, но и не слишком вальяжные - не пробивает особо. Посмотрим сколько выдержат по нашим дорогам.

Николай Андреевич
Внешний вид
5
Установка
4
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Диск гальмівний передній 13 ''

Очень неплохие тормозные диски чешской фирмы abe. В паре с колодками работают отлично, не клинят, не перегреваются при интенсивной езде. Износ идет равномерный - пробег уже больше 30 000, поставил вторые колодки (брал тут же) и решил написать отзыв. При такой стоимости - очень неплохой альтернативный варинат оригинальным дискам.

Артем Кравченко
Внешний вид
3
Установка
5
Цена
4
Доставка
3
Качество
5
Электродвигатель стеклоподъемника заднего правый

электродвигатель стеклоподъемника работает нормально. Претензий нету и по доставке. И внешне сделан добротно. Из минусов - с установкой пришлось повозиться - мало места под дверной картой, сложно вытащить старый и поставить правильно на место новый. И цена, конечно, круто загнули. Но вариантов особо дешевле нету.

Олег
Внешний вид
4
Установка
4
Цена
4
Доставка
4
Качество
4
Подушка глушителя (толстая)

Нормальная резина, служит неплохо. Не беру аналоги - только подушки глушителя отечественного производства. Лучший вариант по цене, и качество вполне неплохое.

Данило
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
5
Качество
5
Циліндр зчеплення робочий

Робочій циліндр зчеплення від дуже звісного виробника. Що тут ще можна додати? валео є Валео. відминна якість за нормальні грощі.

Прокопенко, ЧП
Внешний вид
5
Установка
4
Цена
4
Доставка
5
Качество
5
Клипса крепления фонаря заднего

Занимаемся кузовным ремонтом. По опыту: клипсы задних фонарей Форзы, Шевиков многих, китайцев частых операций снял-одел не выдерживают. До и становятся со временм менее эластичные и просто рассыпаются при снятии. Всегда имеем запас клипс на основные машины, которые чаще всего приезжают (по внутренней статистике). Впервые взяли в этом интернет магазине. Именно на Виду. Могу сказать, что цена самая адекватная. Доставка быстрая. есть возможность безналом платить, что нам очень удобно. Однозначно можно сотрудничать с магазиной сервисам различных направлений.

Харитоненко Г.
Внешний вид
4
Установка
4
Цена
4
Доставка
5
Качество
4
Направляющая клапана (STD)

Направляющие клапанов получил, спасибо. Понравились. все подошло. Буду еще обращаться.

Денис
Внешний вид
5
Установка
4
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
колодки передні

Які гальмівні передні колодки краще обрати на ЗАЗ Виду, цей варіант чи ось такі - https://ukrzapchast.com.ua/parts-zaz-vida-96534653-eco-korea-kolodki-perednie-55013/. І чи потрібно додатково до них брати пружини гальмівних колодок? Дякую зарання, за допомогу!