Запчастини Заз

ЗАЗ - Запорізький автозавод є одним з найстаріших підприємств галузіЗапорізький автозавод є одним з найстаріших підприємств галузі. Свою історію починає ще з середини 19-го з виробництва сільськогосподарської техніки.

У 1923-му його перейменовують в завод Комунар, який продовжує займатися випуском машин для сільського господарства.

А перші автомобілі зійшли з конвеєра в 1960-го року, коли виїхав за ворота легендарний ЗАЗ-965, над яким працювали половина галузі СРСР та іноземні партнери.

З тих пір завод істотно змінився як технологічно, так і формою власності. Сьогодні ПАТ ЗАЗ це сучасна компанія, що об'єднує не тільки складальні і штампувальні лінії, але і ряд колись суміжних підприємств.

Обладнання, що минув останню модернізацію на початку 2000-х років, відповідає самим жорстким вимогам автомобілебудування. А компанія в змозі випускати до 300 тисяч автомобілів в рік.

Інтернет магазин «Укрзапчастина» пропонує запчастини до ЗАЗ сучасним автомобілям заводу, які сьогодні замінили на конвеєрі компанії легендарних «Запорожців».

Сьогоднішні реалії ЗАЗ

ЗАЗ Форза підбір запчастин від автомобіля Чері А13Тим не менш, нинішній модельний ряд підприємства досить широкий. Зі складального конвеєра невеликими партіями регулярно сходять такі малолітражні автомобілі, як Сенс та Ланос, сучасні Forza і VIDA, пікапи на базі Ланоса і навіть автобуси.

Ведуться підготовчі роботи по запуску в серію нової моделі Slavuta Nova, створеної за сприяння китайських партнерів компанії Chery.

Практично всі автомобілі, що випускаються компанією, являють собою реінкарнацію популярних моделей колишніх часів зарубіжних виробників під власним ім'ям.

Але це не плагіат, а результат спільної діяльності. Так, Форза – це Чері А13, Сенс – це диверсифікований Ланос, Виду – Шевроле Авео.

Незважаючи на катастрофічно низький рівень виробництва, і сьогодні запчастини ZAZ залишаються затребуваним і ходовим товаром.

Тільки в 2008-му році завод реалізував на внутрішньому і зовнішньому ринках більше чверті мільйона автомобілів. І кожен з них потребує обслуговування, ремонту, заміни що вийшли з ладу деталей.

Варто турбуватися власникам автомобілів ZAZ

З урахуванням нинішньої ситуації, майбутнє підприємства під великим питанням. Потрібні не тільки капітальні вкладення, але і повний перегляд виробничої політики. Починаючи від оновлення модельного ряду, і закінчуючи підвищенням енергоефективності та зміни цінової політики.

Одним з напрямків може стати випуск електромобілів, над чим наш легендарний автовиробник працює сьогодні спільно з південнокорейською корпорацією Деу.

Але власникам автомобілів з логотипом компанії на капоті турбуватися не про що. Запчастини ЗАЗ не пропадуть з прилавків, оскільки випускаються не тільки самим заводом, а й безліччю суміжних підприємств.

Це означає, що навіть у разі повної зупинки, потрібні комплектуючі завжди будуть у нас у продажу за справедливою ціною.

Кращі пропозиції від «Укрзапчастина»

Наш інтернет магазин з розумінням ставиться до проблем і бажань клієнтів, а тому запчастини ZAZ в нашому асортименті займають досить великий і широко представлений розділ.

Враховуючи наші складські можливості і тісні партнерські відносини з кращими виробниками, ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найкраще якість комплектуючих, яке відповідає жорстким реаліям сьогодення.Відгуки клієнті

Олег
Внешний вид
4
Установка
4
Цена
4
Доставка
4
Качество
4
Подушка глушителя (толстая)

Нормальная резина, служит неплохо. Не беру аналоги - только подушки глушителя отечественного производства. Лучший вариант по цене, и качество вполне неплохое.

Данило
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
5
Качество
5
Циліндр зчеплення робочий

Робочій циліндр зчеплення від дуже звісного виробника. Що тут ще можна додати? валео є Валео. відминна якість за нормальні грощі.

Прокопенко, ЧП
Внешний вид
5
Установка
4
Цена
4
Доставка
5
Качество
5
Клипса крепления фонаря заднего

Занимаемся кузовным ремонтом. По опыту: клипсы задних фонарей Форзы, Шевиков многих, китайцев частых операций снял-одел не выдерживают. До и становятся со временм менее эластичные и просто рассыпаются при снятии. Всегда имеем запас клипс на основные машины, которые чаще всего приезжают (по внутренней статистике). Впервые взяли в этом интернет магазине. Именно на Виду. Могу сказать, что цена самая адекватная. Доставка быстрая. есть возможность безналом платить, что нам очень удобно. Однозначно можно сотрудничать с магазиной сервисам различных направлений.

Харитоненко Г.
Внешний вид
4
Установка
4
Цена
4
Доставка
5
Качество
4
Направляющая клапана (STD)

Направляющие клапанов получил, спасибо. Понравились. все подошло. Буду еще обращаться.

Денис
Внешний вид
5
Установка
4
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
колодки передні

Які гальмівні передні колодки краще обрати на ЗАЗ Виду, цей варіант чи ось такі - https://ukrzapchast.com.ua/parts-zaz-vida-96534653-eco-korea-kolodki-perednie-55013/. І чи потрібно додатково до них брати пружини гальмівних колодок? Дякую зарання, за допомогу!

Виктория
Внешний вид
4
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Трос гальма ручного правий

Хорошая продукция в этом магазине, недорогая и качественная, делаю покупки уже не первый раз. Доставка удобная, можно самому выбирать себе удобный способ отправки, мало запчастей идёт по предоплате, что тоже есть удобным вариантом, да и персонал вежливый, подскажут, помогут если нужно. Я отдаю своё предпочтение УкрЗапчасть!

Євгеній Кофтун
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Решітка радіатора (під емблему ЗАЗ)

Брав собі таку решітку. Якість хороша. Емблема що правда ЗАЗ, але мені взагалі не принципово. Головне, що підійшла і за рік хром ніде не піддувсь. Недоліків не виявив. Сміливо можна брати. Дякую!

Федорець
Внешний вид
4
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Шрус внутренний тришип (222938)

Вчера вечером в районе после оформления заказа 18:00 получил очень исчерпывающую консультцию от Алексея - менеджера интернет магазина Укрзапчасть! Спасибо, что объяснили мне разницу между ШРУСами, что я для себя рассматривал и помогли выбрать оптимальный. Благодарю!

Олександр
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Накладка порога заднього ліва

Насправді зламати накладку заднього порога на сенсі не так вже й легко, але мені нажаль це вдалось. Трохи покартав себе за це ( грошима))) . Замовлення відправили швидко. Якість пластику така як, і у всій машині. По формі ідеально сіла на свое місце. Дякую!

Виктор
Внешний вид
4
Установка
4
Цена
4
Доставка
4
Качество
4
Шрус внутренний тришип

брал на правую сторону внутренней ШРУС, 1500 км, ниче не хрустит, буду брать и на левую этот же польский, магазинку респект!

Серж
Внешний вид
4
Установка
5
Цена
4
Доставка
5
Качество
5
Пильник рульового наконечника (силікон)

Это очень хорошо, что их стали делать силиконовыми. Да ещё и "местного разлива"). Они стали более износостойкими и доступными, а это главное. Наглядно на видео показано, зачем нужна замена не пригодных пыльников рулевых наконечников, правда на Москвиче, но суть от этого не меняется. - https://youtu.be/xeC43sLVSG4

Denise 69
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
3
Доставка
5
Качество
5
Глушитель задняя часть

На моем автомобиле ЗАЗ Вида вышел из строя глушитель конечный. У него просто отвалилась выпускная труба и послышался громкий рев. После демонтажа оказалось, что на авто был установлен глушитель Polmo. Это копия оригинальной запчасти как оказалось весьма неплохого качества. Когда он был установлен я не знаю, но с момента покупки автомобиля прошло уже почти три года. Сколько он проработал у предыдущего хозяина остается загадкой, но и три года срок вполне хороший. На замену я установил глушитель тоже Polmo. В целом глушители Polmo можно охарактеризовать как некоторой золотой серединой между дорогущими оригинальными глушителями и дешевой продукцией с откровенно плохим качеством. Polmo вполне стоит своих денег, хотя и не так хорош как оригинал. Каждый делает выбор сам, но я думаю глушитель вполне заслуживает внимания.