Запчастини Заз

ЗАЗ - Запорізький автозавод є одним з найстаріших підприємств галузіЗапорізький автозавод є одним з найстаріших підприємств галузі. Свою історію починає ще з середини 19-го з виробництва сільськогосподарської техніки.

У 1923-му його перейменовують в завод Комунар, який продовжує займатися випуском машин для сільського господарства.

А перші автомобілі зійшли з конвеєра в 1960-го року, коли виїхав за ворота легендарний ЗАЗ-965, над яким працювали половина галузі СРСР та іноземні партнери.

З тих пір завод істотно змінився як технологічно, так і формою власності. Сьогодні ПАТ ЗАЗ це сучасна компанія, що об'єднує не тільки складальні і штампувальні лінії, але і ряд колись суміжних підприємств.

Обладнання, що минув останню модернізацію на початку 2000-х років, відповідає самим жорстким вимогам автомобілебудування. А компанія в змозі випускати до 300 тисяч автомобілів в рік.

Інтернет магазин «Укрзапчастина» пропонує запчастини до ЗАЗ сучасним автомобілям заводу, які сьогодні замінили на конвеєрі компанії легендарних «Запорожців».

Сьогоднішні реалії ЗАЗ

ЗАЗ Форза підбір запчастин від автомобіля Чері А13Тим не менш, нинішній модельний ряд підприємства досить широкий. Зі складального конвеєра невеликими партіями регулярно сходять такі малолітражні автомобілі, як Сенс та Ланос, сучасні Forza і VIDA, пікапи на базі Ланоса і навіть автобуси.

Ведуться підготовчі роботи по запуску в серію нової моделі Slavuta Nova, створеної за сприяння китайських партнерів компанії Chery.

Практично всі автомобілі, що випускаються компанією, являють собою реінкарнацію популярних моделей колишніх часів зарубіжних виробників під власним ім'ям.

Але це не плагіат, а результат спільної діяльності. Так, Форза – це Чері А13, Сенс – це диверсифікований Ланос, Виду – Шевроле Авео.

Незважаючи на катастрофічно низький рівень виробництва, і сьогодні запчастини ZAZ залишаються затребуваним і ходовим товаром.

Тільки в 2008-му році завод реалізував на внутрішньому і зовнішньому ринках більше чверті мільйона автомобілів. І кожен з них потребує обслуговування, ремонту, заміни що вийшли з ладу деталей.

Варто турбуватися власникам автомобілів ZAZ

З урахуванням нинішньої ситуації, майбутнє підприємства під великим питанням. Потрібні не тільки капітальні вкладення, але і повний перегляд виробничої політики. Починаючи від оновлення модельного ряду, і закінчуючи підвищенням енергоефективності та зміни цінової політики.

Одним з напрямків може стати випуск електромобілів, над чим наш легендарний автовиробник працює сьогодні спільно з південнокорейською корпорацією Деу.

Але власникам автомобілів з логотипом компанії на капоті турбуватися не про що. Запчастини ЗАЗ не пропадуть з прилавків, оскільки випускаються не тільки самим заводом, а й безліччю суміжних підприємств.

Це означає, що навіть у разі повної зупинки, потрібні комплектуючі завжди будуть у нас у продажу за справедливою ціною.

Кращі пропозиції від «Укрзапчастина»

Наш інтернет магазин з розумінням ставиться до проблем і бажань клієнтів, а тому запчастини ZAZ в нашому асортименті займають досить великий і широко представлений розділ.

Враховуючи наші складські можливості і тісні партнерські відносини з кращими виробниками, ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найкраще якість комплектуючих, яке відповідає жорстким реаліям сьогодення.Відгуки клієнті

Макс Миценко
Внешний вид
3
Установка
4
Цена
3
Доставка
4
Качество
4
Патрубок радіатора охолодження нижній (рогатка)

Мне не понравилось как общался менеджер. Чувствуется, что разбирается в запчастях хорошо, но говорит очень нехотя, даже не вежливо. Научите их общаться с клиентом! У вас хороший товар и цены нормальные, только ведите себя культурнее.

Саша Рожковян
Внешний вид
5
Установка
4
Цена
4
Доставка
5
Качество
5
Вал вилки зчеплення

покупаю второй раз. Сначала брал наложкой, бо недоверял Но тогда получается невыгодно по цене. Сейчас заказал уже с предоплатой. Все четко, замечаний нет. Номер накладной отправили, товар привезли вовремя, документы на запчасти все есть.

Павел Николаевич
Внешний вид
4
Установка
4
Цена
3
Доставка
3
Качество
4
Кільця поршневі (STD)

Тут все цены хвалят, а я вот вижу что они немного завышены. Попадались и дешевле. Не знаю тот ли производитель, но дешевле точно есть. По качеству тут претензий нет - все честно. Доставка так себе, как у всех.

Михаил
Внешний вид
5
Установка
4
Цена
4
Доставка
5
Качество
4
Сальник первичного вала КПП (23x35x8)

Покупал не сам а выбирал с помощью консультанта на сайте. Подобрали все четко. Цена получилась вполне нормальная. Качество - как везде, китай все таки. Доставка обычная - два три дня.

Максим Петрович
Внешний вид
4
Установка
4
Цена
3
Доставка
4
Качество
4
Датчик / клапан холостого ходу

Брал первый раз тут. Вроде неплохо. Доставка - три дня почти. Цена нормальна. Качество как везде, ничего особого но и не лажа. Магазин неплохой наверное, потому что товара в нем очень много.

Виктор
Внешний вид
4
Установка
4
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Шланг вентиляции картера (в гофру)

Искал надежный магазин. Подсказали Укрзапчасть. Из наблюдений: цена соответствует, качество есть разное, с доставкой не тянут. Пока удовлетворен всем.

Адик
Внешний вид
5
Установка
4
Цена
2
Доставка
4
Качество
5
Трос гальма ручного лівий

Заменил вашу запчасть сам. Все функционирует. Напрягает только доставка - нужно или менять перевозчика, или заказывать заранее.

Влас
Внешний вид
4
Установка
4
Цена
3
Доставка
4
Качество
4
Килимок багажника Україна

Больше всего нравится, что здесь всегда есть все что на сайте в наличии. Это важно!

Максимилиан
Внешний вид
4
Установка
5
Цена
4
Доставка
5
Качество
5
Сальник клапана

Здесь покупаю уже не первый год. Все всегда было супер! Могу только порекомендовать.

Донат
Внешний вид
5
Установка
4
Цена
3
Доставка
4
Качество
4
Шток выбора передач

Если кому-нибудь важно мое мнение. Нормальное качество

Клончук
Внешний вид
5
Установка
4
Цена
4
Доставка
5
Качество
5
Шрус наружный 22x52x22

Желаю успехов в бизнесе. Благодарю , очень помогли.

Даур
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
3
Доставка
4
Качество
5
Датчик детонації M12

Брал оптом, для предприятия. Из двух уже поменянных - все отлично!

Приєднуйтесь до нас в соц мережах