Запчастини Заз

ЗАЗ - Запорізький автозавод є одним з найстаріших підприємств галузіЗапорізький автозавод є одним з найстаріших підприємств галузі. Свою історію починає ще з середини 19-го з виробництва сільськогосподарської техніки.

У 1923-му його перейменовують в завод Комунар, який продовжує займатися випуском машин для сільського господарства.

А перші автомобілі зійшли з конвеєра в 1960-го року, коли виїхав за ворота легендарний ЗАЗ-965, над яким працювали половина галузі СРСР та іноземні партнери.

З тих пір завод істотно змінився як технологічно, так і формою власності. Сьогодні ПАТ ЗАЗ це сучасна компанія, що об'єднує не тільки складальні і штампувальні лінії, але і ряд колись суміжних підприємств.

Обладнання, що минув останню модернізацію на початку 2000-х років, відповідає самим жорстким вимогам автомобілебудування. А компанія в змозі випускати до 300 тисяч автомобілів в рік.

Інтернет магазин «Укрзапчастина» пропонує запчастини до ЗАЗ сучасним автомобілям заводу, які сьогодні замінили на конвеєрі компанії легендарних «Запорожців».

Сьогоднішні реалії ЗАЗ

ЗАЗ Форза підбір запчастин від автомобіля Чері А13Тим не менш, нинішній модельний ряд підприємства досить широкий. Зі складального конвеєра невеликими партіями регулярно сходять такі малолітражні автомобілі, як Сенс та Ланос, сучасні Forza і VIDA, пікапи на базі Ланоса і навіть автобуси.

Ведуться підготовчі роботи по запуску в серію нової моделі Slavuta Nova, створеної за сприяння китайських партнерів компанії Chery.

Практично всі автомобілі, що випускаються компанією, являють собою реінкарнацію популярних моделей колишніх часів зарубіжних виробників під власним ім'ям.

Але це не плагіат, а результат спільної діяльності. Так, Форза – це Чері А13, Сенс – це диверсифікований Ланос, Виду – Шевроле Авео.

Незважаючи на катастрофічно низький рівень виробництва, і сьогодні запчастини ZAZ залишаються затребуваним і ходовим товаром.

Тільки в 2008-му році завод реалізував на внутрішньому і зовнішньому ринках більше чверті мільйона автомобілів. І кожен з них потребує обслуговування, ремонту, заміни що вийшли з ладу деталей.

Варто турбуватися власникам автомобілів ZAZ

З урахуванням нинішньої ситуації, майбутнє підприємства під великим питанням. Потрібні не тільки капітальні вкладення, але і повний перегляд виробничої політики. Починаючи від оновлення модельного ряду, і закінчуючи підвищенням енергоефективності та зміни цінової політики.

Одним з напрямків може стати випуск електромобілів, над чим наш легендарний автовиробник працює сьогодні спільно з південнокорейською корпорацією Деу.

Але власникам автомобілів з логотипом компанії на капоті турбуватися не про що. Запчастини ЗАЗ не пропадуть з прилавків, оскільки випускаються не тільки самим заводом, а й безліччю суміжних підприємств.

Це означає, що навіть у разі повної зупинки, потрібні комплектуючі завжди будуть у нас у продажу за справедливою ціною.

Кращі пропозиції від «Укрзапчастина»

Наш інтернет магазин з розумінням ставиться до проблем і бажань клієнтів, а тому запчастини ZAZ в нашому асортименті займають досить великий і широко представлений розділ.

Враховуючи наші складські можливості і тісні партнерські відносини з кращими виробниками, ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найкраще якість комплектуючих, яке відповідає жорстким реаліям сьогодення.Відгуки клієнті

Ярославка
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
5
Доставка
5
Качество
5
Замок лючка бензобака

Брала на сенс такий замок лючка бензобака. Вузол хоч і пластмасовий, але працює добре. І на вигляд доволі міцний. Не хочу зарікатись і (наврочити), але думаю хватить на весь термін служби автомобіля.

Анатолий
Внешний вид
4
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Шрус внутрішній

Следует ознакомиться всем автовладельцам: 1) Признаки неисправности внутреннего ШРУСа. 2) Отличительные особенности конструкции внутреннего ШРУСа. 3) Как проявляются неисправности внутреннего ШРУСа. 4) Профилактика поломок ШРУСов. Источник информации: https://mytopgear.ru/interesting/trasmission/priznaki-neispravnosti-vnutrennego-shrusa/

Артем Минченко
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Подшипник ступицы задней (компл.)

Качеством подшипников доволен. Становятся отлично. Сальник и шпилька в комплекте присутствуют. Перед установкой забил смазкой . Упаковка фирменная. Есть маркировка даже на целофане внутри, не только на самой картонке. В целом все понравилось.

Захарченко И.
Внешний вид
4
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Дзеркало зовнішнє праве з повторювачем (ел.обогрев)

Хорошее зеркало, всеработает - и поворотник, и подогрев. Проверил уже на первых заморозках. Покупкой остался доволен.

Роман Косенко
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Замок дверей передньої лівої (механіка)

Не знаю, чьи замки ставят на виду на заводе, но этот явно другой, понадежнее как то выглядит и мягче работает. А заводской, кстати, у меня выделываться стал уже через год, а через два и вообще менять пришлось. Думаю, этот подольше походит.

Вадим
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
4
Напрямна клапана (STD)

Отдал направлячющие клапанов на сервис. Вроде все нормально. Ждал посылку недолго - думал будет больше ехать. Магазин неплохой, качество вроде как тоже норм, и цена честная.

Леша
Внешний вид
4
Установка
5
Цена
3
Доставка
4
Качество
5
Кліпса кріплення троса ручного гальма

Купил трос и клипсу крепления. Все получил вовремя. Клипса понравилась качеством металла - не сырой, упругий. Удерживает трос классно. Менял сам. Мне понравилось. Как рассказано все это вот здесь https://youtu.be/hbRa5pFqkmU

Вадик
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Колектор випускний (без шпильок)

Класный коллектор. Литье качественное, все подошло как родное. Все размеры, зазоры, отверстия - все четко. Прокладку обжалоотлично - не сечет. Хорощий товар от надежного продавца.

Евгений К.
Внешний вид
4
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Напрямна клапана (STD)

Хорошая цена при неплохом качестве. СТД - известная корецская фирма и их запчасти служат неплохо. Взял комплект направляющих, с доставкой даже получилось нормально. Доволен покупкоц и магазином.

Константин
Внешний вид
3
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Насос паливний (вставка)

Насос неплохой и по качеству и по цене. Но вот установить самому - приблемно будет, слишком много возни, хотя есть неплохие видео как это сделать например тут https://youtu.be/9f7ch11_jzQ Но не стал заморачиваться - работа на СТО стоит недорого. Отдал, поменял - все работает отлично.

Андрей Форца
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
5
Доставка
5
Качество
5
Датчик стоп-сигналу M11 -3720010

Обращался в этот магазин для покупки датчика стоп сигнала (лягушки). Менеджер помог мне определится с выбором, выбрали этот вариант. И в тот же день запчасть поехала ко мне. Деталь как за свою стоимость достаточно неплохого качества. Нормально сделан корпус, концевик не болтается. Вообщем установил, чуть подрегулировал и катаюсь. Проехал около 8 тис, проблем никаких замечено не было. Спасибо!

Алеся 85
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
5
Качество
5
Болт кошика зчеплення

Укрзапчасть - лучший из лучших интернет магазинов. Спасибо Вам за понимание и заботу. Всегда буду рада к Вам обращаться!