Запчастини Заз

ЗАЗ - Запорізький автозавод є одним з найстаріших підприємств галузіЗапорізький автозавод є одним з найстаріших підприємств галузі. Свою історію починає ще з середини 19-го з виробництва сільськогосподарської техніки.

У 1923-му його перейменовують в завод Комунар, який продовжує займатися випуском машин для сільського господарства.

А перші автомобілі зійшли з конвеєра в 1960-го року, коли виїхав за ворота легендарний ЗАЗ-965, над яким працювали половина галузі СРСР та іноземні партнери.

З тих пір завод істотно змінився як технологічно, так і формою власності. Сьогодні ПАТ ЗАЗ це сучасна компанія, що об'єднує не тільки складальні і штампувальні лінії, але і ряд колись суміжних підприємств.

Обладнання, що минув останню модернізацію на початку 2000-х років, відповідає самим жорстким вимогам автомобілебудування. А компанія в змозі випускати до 300 тисяч автомобілів в рік.

Інтернет магазин «Укрзапчастина» пропонує запчастини до ЗАЗ сучасним автомобілям заводу, які сьогодні замінили на конвеєрі компанії легендарних «Запорожців».

Сьогоднішні реалії ЗАЗ

ЗАЗ Форза підбір запчастин від автомобіля Чері А13Тим не менш, нинішній модельний ряд підприємства досить широкий. Зі складального конвеєра невеликими партіями регулярно сходять такі малолітражні автомобілі, як Сенс та Ланос, сучасні Forza і VIDA, пікапи на базі Ланоса і навіть автобуси.

Ведуться підготовчі роботи по запуску в серію нової моделі Slavuta Nova, створеної за сприяння китайських партнерів компанії Chery.

Практично всі автомобілі, що випускаються компанією, являють собою реінкарнацію популярних моделей колишніх часів зарубіжних виробників під власним ім'ям.

Але це не плагіат, а результат спільної діяльності. Так, Форза – це Чері А13, Сенс – це диверсифікований Ланос, Виду – Шевроле Авео.

Незважаючи на катастрофічно низький рівень виробництва, і сьогодні запчастини ZAZ залишаються затребуваним і ходовим товаром.

Тільки в 2008-му році завод реалізував на внутрішньому і зовнішньому ринках більше чверті мільйона автомобілів. І кожен з них потребує обслуговування, ремонту, заміни що вийшли з ладу деталей.

Варто турбуватися власникам автомобілів ZAZ

З урахуванням нинішньої ситуації, майбутнє підприємства під великим питанням. Потрібні не тільки капітальні вкладення, але і повний перегляд виробничої політики. Починаючи від оновлення модельного ряду, і закінчуючи підвищенням енергоефективності та зміни цінової політики.

Одним з напрямків може стати випуск електромобілів, над чим наш легендарний автовиробник працює сьогодні спільно з південнокорейською корпорацією Деу.

Але власникам автомобілів з логотипом компанії на капоті турбуватися не про що. Запчастини ЗАЗ не пропадуть з прилавків, оскільки випускаються не тільки самим заводом, а й безліччю суміжних підприємств.

Це означає, що навіть у разі повної зупинки, потрібні комплектуючі завжди будуть у нас у продажу за справедливою ціною.

Кращі пропозиції від «Укрзапчастина»

Наш інтернет магазин з розумінням ставиться до проблем і бажань клієнтів, а тому запчастини ZAZ в нашому асортименті займають досить великий і широко представлений розділ.

Враховуючи наші складські можливості і тісні партнерські відносини з кращими виробниками, ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найкраще якість комплектуючих, яке відповідає жорстким реаліям сьогодення.Відгуки клієнті

Максим
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
4
Вакуумный усилител тормозов

Постараюсь описать кратко ) Вобщем проблема была такая, при торможении на скорости тормоза работают отлично педаль в меру жёсткая и имеет небольшой ход. Когда машина останавливается педаль просто проваливается под ногой становится мягкой можно даже положить её в пол, причём если покачать педаль туже не становится и также уходит в пол. Уже и два главных тормозных поменяли, результат никакой. Тормозная жидкость не уходит, потёков нигде нету, пробывал прокачать главный тормозной вроде воздуха нет. Вчём дело ума не мог приложить. Обратился к толковому механику в нашем городе, и он пролил мне свет: - "Если менял главный тормозной, тем более два раза и проблема не устранилась, и воздуха нет, и педаль вроде бы жесткая - это вакуумны усилитель тормозов. Внутри него стоит диафрагма, которая толкает тормозную жидкость в главный тормозной, и если эта самая диафрагма лопнула, то соответственно тормозная жидкость циркулирует по вакуумному усилителю при резком нажатии на педаль тормоза, то есть давление создаётся только в ваккумном усилителе и в главный тормозной не проходит, а воздуха при этом в системе может и не быть. И когда авто стоит на месте жидкость самотеком заходит в главный тормозной. На наших авео, вида, вакуум не разборной ремкомплектов не продают, потому советую менять на новый".

Виктор Семёнович
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
5
Доставка
5
Качество
5
Опора двигателя правая (МКПП)

Порвалась старая подушка ( опора ) двигателя , купил эту на Виду, поставил, езжу, пока норм, на вид сделана добротно. В инструкции рекомендуется менять парно подушки на эту фирму :)

Виталий
Внешний вид
4
Установка
5
Цена
3
Доставка
4
Качество
5
Ремінь ГРМ

Покупал такой ремень ГРМ примерно 1,5 года назад, так как эго мне посоветовал консультант. Покупкой доволен. Проехал примерно 40 тис, ремень в хорошем состоянии. Докатаюсь до 60тис и заменю на такой же.

Коля моторист
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
3
Доставка
3
Качество
5
Кольца поршневые (STD) (3шт)

Как показывае практика и время то СТД, это хорошо зарекомендовавший себя в наше время стандарт! Только будьте внимательны, где есть цифры там ремонт !

Рустем
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
5
Качество
5
Сайлентблок переднього важеля передній

Я себе брал сайлентблоки передних рычагов на Заз Форза 1.5 код A11-2909040-Moog (Germany), цена 77 за штуку. Ставятся без втулки, болт проходит в притирку. Подвеска стала чуть жоще, неровности проходит хорошо, шумы посторонние отсутствуют. Даже от стабилизатора тишина, т.е. ставлю 5, лично от себя.

Автомагазин
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
5
Доставка
5
Качество
5
Датчик положення коленвала

Главным свидетельством того, что неисправен датчик положения коленчатого вала, является банальная невозможность запустить автодвигатель. Датчик коленвала – признаки неисправности этого важного узла автомобиля - https://carnovato.ru/datchik-kolenvala-priznaki-neispravnosti/

Сашко
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
3
Доставка
5
Качество
5
Трос багажника

Замовляв трос відкриття багажника для заз вида. Обрав джеемовський, працює плавно. Не знаю якби було з більш дешевими варіантами, але не хочеться ще раз відкривати багажник з обірваним від замка тросом. Маназину щиро дякую!

Игорь Самсоненко
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Електродвигун стеклопод'емника правий (під трішіп)

хорошо, что перезванивают и уточняют заказ. Оаказалось что чуть не тот элнектродвигатель для стеклоподъемника заказал. Спасибо, менеджер подсказал и помог во всем разобраться. Уже получил. Всем доволен.

Леонид
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
4
Кольца поршневые (STD)

Прошел 250 тысяч. Подсели кольца. Что-то рановато очень. Взял корейские. Компрессия выросла до 10 (до замены колец была около 8, что конечно мало). Это для нашей машины вполне даже очень, если движку больше ничего не делать. Кольцами доволен.

Андрей Н.
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
4
Датчик положения коленвала

не знаю как у кого, а у меня датчики - больная тема. На круг поменял уже все. Пришла очередб датчика положения коленвала. Взял Корею. может хоть они походят чуть дольше.

Федчук Пётр
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
5
Доставка
5
Качество
5
гумка глушника

Купил для форзы две такие резинки глушителя. Остался целиком доволен. Не долго ждал доставку. Материал резины выглядит достаточно крепким, надежним. Спасибо

СТО РемонтАвто
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
5
Доставка
5
Качество
5
Вкладыши коренные (0,25)

Рекомендую, для капітального ремонту обирати тільки ті запчастини які зазначає завод- виробник даного автомобіля. Запчастини для ремонту потрібно підбирати згідно їхніх каталожних номерів, і купувати їх тільки в перевірених торгових точках. Перевага надається оригінальним запасним частинам, але зараз на ринку є багато альтернативи, яка також цілком підходить для заміни навіть оригінальної запчастини. Головне щоб запчастина підходила по всіх технічних параметрах і характеристиках до вашого двигуна!

Приєднуйтесь до нас в соц мережах