Запчастини Заз

ЗАЗ - Запорізький автозавод є одним з найстаріших підприємств галузіЗапорізький автозавод є одним з найстаріших підприємств галузі. Свою історію починає ще з середини 19-го з виробництва сільськогосподарської техніки.

У 1923-му його перейменовують в завод Комунар, який продовжує займатися випуском машин для сільського господарства.

А перші автомобілі зійшли з конвеєра в 1960-го року, коли виїхав за ворота легендарний ЗАЗ-965, над яким працювали половина галузі СРСР та іноземні партнери.

З тих пір завод істотно змінився як технологічно, так і формою власності. Сьогодні ПАТ ЗАЗ це сучасна компанія, що об'єднує не тільки складальні і штампувальні лінії, але і ряд колись суміжних підприємств.

Обладнання, що минув останню модернізацію на початку 2000-х років, відповідає самим жорстким вимогам автомобілебудування. А компанія в змозі випускати до 300 тисяч автомобілів в рік.

Інтернет магазин «Укрзапчастина» пропонує запчастини до ЗАЗ сучасним автомобілям заводу, які сьогодні замінили на конвеєрі компанії легендарних «Запорожців».

Сьогоднішні реалії ЗАЗ

ЗАЗ Форза підбір запчастин від автомобіля Чері А13Тим не менш, нинішній модельний ряд підприємства досить широкий. Зі складального конвеєра невеликими партіями регулярно сходять такі малолітражні автомобілі, як Сенс та Ланос, сучасні Forza і VIDA, пікапи на базі Ланоса і навіть автобуси.

Ведуться підготовчі роботи по запуску в серію нової моделі Slavuta Nova, створеної за сприяння китайських партнерів компанії Chery.

Практично всі автомобілі, що випускаються компанією, являють собою реінкарнацію популярних моделей колишніх часів зарубіжних виробників під власним ім'ям.

Але це не плагіат, а результат спільної діяльності. Так, Форза – це Чері А13, Сенс – це диверсифікований Ланос, Виду – Шевроле Авео.

Незважаючи на катастрофічно низький рівень виробництва, і сьогодні запчастини ZAZ залишаються затребуваним і ходовим товаром.

Тільки в 2008-му році завод реалізував на внутрішньому і зовнішньому ринках більше чверті мільйона автомобілів. І кожен з них потребує обслуговування, ремонту, заміни що вийшли з ладу деталей.

Варто турбуватися власникам автомобілів ZAZ

З урахуванням нинішньої ситуації, майбутнє підприємства під великим питанням. Потрібні не тільки капітальні вкладення, але і повний перегляд виробничої політики. Починаючи від оновлення модельного ряду, і закінчуючи підвищенням енергоефективності та зміни цінової політики.

Одним з напрямків може стати випуск електромобілів, над чим наш легендарний автовиробник працює сьогодні спільно з південнокорейською корпорацією Деу.

Але власникам автомобілів з логотипом компанії на капоті турбуватися не про що. Запчастини ЗАЗ не пропадуть з прилавків, оскільки випускаються не тільки самим заводом, а й безліччю суміжних підприємств.

Це означає, що навіть у разі повної зупинки, потрібні комплектуючі завжди будуть у нас у продажу за справедливою ціною.

Кращі пропозиції від «Укрзапчастина»

Наш інтернет магазин з розумінням ставиться до проблем і бажань клієнтів, а тому запчастини ZAZ в нашому асортименті займають досить великий і широко представлений розділ.

Враховуючи наші складські можливості і тісні партнерські відносини з кращими виробниками, ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найкраще якість комплектуючих, яке відповідає жорстким реаліям сьогодення.Відгуки клієнті

Василий
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Накладка дзеркала внутрішня права (під електро)

Ставил электрозеркала уже сам, как допкомплектацию.А вот с наладками колхозил,пока неувидел фирменные! В продаже. Удивили, купил не задумываясь. Стала как по маслу - все четко, без лишнихзазоров, и красиво!

Вмталий К.
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
4
Шпилька кріплення випускного колектора

Оригинальные шпильки на коллектор??? Удивили. Думал с таким никто не заморачивается. Заказал, получил. Сейчас стоят базарные, не очень,конечно, но сравним с родными. Кстати, рекомендую: смазывайте их перед установкой графитовой смазкой. Она термоустойчивая, зато при замене прокладки или если надо снять коллектор - все отручива5тся очень легко!

Максим Николаенко
Внешний вид
4
Установка
4
Цена
4
Доставка
3
Качество
5
Проставки підвіски задньої (блістер комплект)

Отличные проставки! Поставил на Сенса - поднял задок минимум сантиметра на два с половиной, теперь даже загруженный если - пару пальцевмежду крылом и резиной проходят. А ьл э вообще невозможно было: чуть загрузил на даче - пока до асфальта доедешь только и слышишь чирканье резины по покрылкам. Что покачеству - посмотрим со сременем, сколько выдержат. Все таки сделано в Украине, кто знает.

Александр К.
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
3
Доставка
3
Качество
5
Трубка кондиціонера (від радіатора до випарника)

Доставка трубки кондиционера Новой почтой оставляет желать лучшего. Упаковку со склада - помяли, даже саму трубку чуть искривили, пришлось выравнивать, хотя легко могла и сломаться, хрупкие стенки. Цена - дорого, но дешевле нету. Могли бы уже для Виды,как для отечественного почти авто что-то и у нас начать делать, чтоб дешевле было.

Саша
Внешний вид
4
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Свічки запалювання (ключ на 16) (по шт)

Ставлю Денсовские свечи уже второй раз. Первый - сразу после покупки машины. С теми что ставят на заводе не сравнить! Прошли больше ста тысяч! И то, можно было бы одну поменять (уронил в гараже -коцнул изолятор), но при таком пробеге решил заменить все четыре. Три отработавшие оставил навсякий случай. Доволен.

Виталя
Внешний вид
4
Установка
4
Цена
4
Доставка
4
Качество
4
Шестерня 5-й передачі

Здравствуйте! Оставил заказ на сайте, прошел час, а мне еще не перезвонили. Свяжитесь пожалуйста - очень срочно нужна шестерня, через три дня в командировку ехать. Спасибо.

Владимир Петриченко
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Рульова колонка (в зборі)

Купил на базаре недорогую колонку. Хорошо, что перед установкой сверил со своей старой. Крепления не попадают. Пусть немного, но не то. Какие то люфты непонятные, да и просто что-то дребезжит,если потрясти. Вернул, деньги забрал. Взял здесь оригинальную. Вообще никаких вопросов! Да, пришлось постоять пару дней и дождаться доставки, но то просто было лень старую на место ставить после разборки. А так - все гуд, спасибо.

Игорь Данилюк
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
4
Датчик швидкості (старого зразка)

Если вам мастер сказал, что навернулся датчик скорогсти на вашем Сенсе - не спешите заказывать. Уточните, какого образца стоит у вас, чтобы не пришлось менять,как получилось у меня! Хорошо, что хоть в магазинеэтот вопрос отлажен и все меняется без проблем. Но все равно - на доставку попал. Так что лучшепроконсультируйтесь сначала!

Дима
Внешний вид
4
Установка
4
Цена
4
Доставка
4
Качество
4
Амортизатор задній газ + масло

А подскажите пожалуйста, чем этот амортизатор отличается от вот этого https://ukrzapchast.com.ua/parts-aveo-96449571-yongjin-korea-amortizator-zadnij-gazmaslo-43225/ Вроде как машины один в один, и даже артикул вроде одинаковый, а вот двадцатка разницы. Может что-тос комплектацией? Если возьму тот что на Авео, смогу без проблем поставить, ил лучше все таки взять чисто на Виду?

Николай Петрович
Внешний вид
4
Установка
4
Цена
4
Доставка
4
Качество
4
Котушка запалювання

Катушка вполне приличного качества. Работает без сбоев уже второй год. Брал тут, почти сразу, как только магазин открылся. Всем доволен до сих пор, и теперь постоянный клиент Укрзапчасти.

Андрей
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
3
Качество
5
Кільце ущільнювача компресора кондиціонера

На Видовском форуме zazvida.org.ua читал, уто уплотнительные кольца компрессора есть вроде и украинские. Но вот качеству я не особо доверяю, тем более что при такой цене оригинальных нет смысла заморачиваться. Единственное - выносит мозг стоимость доставки. Но то уже к Новой почте.

Вадим Пестрюга
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
3
Качество
5
Корпус замка запалювання (з контактною групою)

Корпус замка хорошего качества, становится четко, без проблем. Единственный недостаток - дороговато, тем более что Сенс не Ланос и можно было бы что-то уже в Украине замутить и выпускать подешевле.

Приєднуйтесь до нас в соц мережах